Rogue One Şerefine Steam’den %80 İndirim

11

Steam, son dönemde hem Torrent’i hem de bilumum illegal ağları bitiren bir sosyal oyun platformu olarak Valve tarafından açılmış ve hızlı bir yükselişle tüm dünyada “orijinal” oyun oynama fırsatının kapılarını açmayı başarmıştı. Özellikle dönem dönem yaptığı pek çok indirimle, hemen her oyuncunun gözüne giren Steam artık hemen her Gamer diye tabir edebileceğimiz insan tarafından kullanılıyor. Eski zamanların Torrent sitelerinden ve oyun torrentlerinden artık eser kalmadı diyebiliriz zira bunlara ihtiyaç da duyulmamaya başladı. Zira, Steam hem cüzi miktarlara oyunları satabilirken hem de güncel paketleri güncellemeyi ve bu güncellemeleri de ücretsiz yapmayı ihmal etmiyor. Bu yönleri ile Valve’nin en başarılı işlerinden bir tanesi olan Steam’in şu günlerde ise Rogue One’a özel bir kampanyası mevcut. Star Wars’ın bir Spin Off’u olarak Disney ve Lucas Film işbirliği ile yazılıp yönetilen Star Wars Anthology: Rogue One; şu günlerde sinemaya düşmüş ve pek çok izleyici tarafından deliler gibi izleniyor. Bunun yanında Steam de bu durumu fırsat bilerek, Rogue One Steam İndirimi yapmayı uygun görmüş.

Buna göre, Steam üzerindeki Star Wars paketi tamamı ile %80 indirimde. Çok kısa bir süreyle bu indirimden yararlanabilecek ve Rogue One vizyondayken hem bu filmi sinemalarda izleyebilip hem de Steam üzerinden oyunları doyasıya oynayabilme şansına sahip olabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde indirim bitmeden önce Star Wars’ın Steam içerisinde yayınlanmış bütün oyunlarını, ek paketleri ile sadece 30~ liraya indirebilmeniz mümkün. Bu Steam’in geleneklerinden biri iken indirimin kaçırılmaması gerektiğini de belirtmemiz elzem zira bu tarz Star Wars indirimleri, spesifik olarak pek Steam içerisinde yer almıyor. Dolayısıyla, bugün değerlendirilmediği takdirde bu tarz büyük bir indirimin, özellikle Star Wars minvalinde ne zaman geleceği tartışmaya epey açık bir konu olabilir.

Siz de, Steam içerisinde oyuncuysanız ve Star Wars’a ilginiz varsa; Star Wars Jedi Knight, Star Wars Empire At War, Star Wars Republic Commando başta olmak üzere pek çok Star Wars oyununu şu sıra indirimli satın alabilirsiniz. Türkiye’de çok fazla hayranı bulunmasa da, Star Wars’ın en büyük kötü kahramanlarından Darth Vader’a ait dünya üzerinde müritler dahi mevcut ve Star Wars bir gelenek olarak nesilden nesile sürdürülmeye devam ediyor. Serinin son filmi, yan kurgu haricinda yedincisiydi ve geçtiğimiz yıl yayınlanmıştı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?