Ronaldo Çıldırdı! Soru Soran Muhabirin Mikrofonunu Neden Göle Attı?

4

Cristiano Ronaldo kendisine soru soran muhabirin mikrofonunu göle attı! Portekizli yıldız oyuncu Ronaldo görenleri hayrete düşüren bir olaya imza attı. Avrupa şampiyonası için Fransa’da bulunan Portekiz milli takımı ile gezintiye çıkan Ronaldo muhabirin sorusuna çok kızdı. İşte o anlar;

Portekiz Milli Takımı’yla EURO 2016’da mücadele eden Cristiano Ronaldo, yanına gelip soru soran muhabire kızdı. İşte o anlar…

MİKROFONU GÖLE ATTI

ronaldo

Portekizli yıldız Ronaldo, EURO 2016’da gruptaki son Macaristan maçı öncesinde takım arkadaşlarıyla Lyon’da gezintiye çıkmıştı. Her şey iyi güzeldi. O sırada Portekiz’in  CM TV’sinden bir muhabir de takımla beraber ve futbolculara sorular yöneltiyordu. Muhabir bir anda Ronaldo’nun yanına geldi ve ”Maça hazır mısın” diye sordu.

İşte o anda olanlar oldu ve Ronaldo muhabire sinirlenip elindeki mikrofonu hiç düşünmeden göle attı. Daha sonra araya giren görevliler muhabiri Ronaldo’nun yanından uzaklaştırdılar.

cristiano-ronaldo

Peki Ronaldo neden bu kadar sinirlendi?

Cristiano-Ronaldo

Aslında olayın geçmişi var. Cristiano Ronaldo ve Correio da Manhã medya kuruluşu arasında tartışmalı bir geçmiş var. Eylül 2015’te, Ronaldo’nun genç Amerikalı bir kızı taciz etmekle suçlayan haberler yapmıştı. Ronaldo, gazeteye dava açmıştı!

indir (12)

Ronaldo, hem Facebook’tan bu suçlamaları reddetmiş hem de basın toplantısında bir daha Correio da Manhã’ya yani CMTV’ye röportaj vermeyeceğini söylemişti.

2015 yılında Portekiz ve Danimarka arasındaki eleme maçı öncesinde bir basın toplantısında soru soran CMTV muhabirinin sorusunu da cevaplamamıştı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?