Seda Sayan Ece Erken’in Tesettüre Girmesini RTÜK’e şikayet etti!

1577

Ece Erken tesettür giydi. Ünlü şarkıcı Seda Sayan Ece Erken’i RTÜK’e şikayet etti. TRT’de program sunan Ece Erken canlı yayında tesettüre girmişti. O görüntü hala çok konuşulanlar arasında yer alırken bir çıkış da Seda Sayan’dan geldi. Sayan RTÜK’e seslendi. 10 yıl önce bana ceza vermiştiniz. Bakalım şimdi ne yapacaksınız diye sordu.

Ece Erken dünkü canlı yayında tesettüre girme ve başörtü bağlama örneklerini gösterdi. Sosyal medya ve haberlerde bu olayla ilgili çok konuşuldu. Ne var bunda diyen de oldu. Tepki gösteren de. Ama en sert tepkiyi ünlü şarkıcı Seda Sayan verdi.
ece-erken-canli-yayinda-tesetture-girdi-8295179_x_1612_o

İnstagram üzerinden fotoğraf paylaşan Seda Sayan RTÜK’e seslendi. Ve Ece Erken’i şikayet etti.

SEDA1

Seda Sayan 10 sene önce 2006 yılında canlı yayında denemek amaçlı tesettüre girmişti. O dönem de bu olay çok konuşulmuş ve Sayan RTÜK’ten ceza almıştı. Dün de TRT 1 ekranında yayınlanan programında Ece Erken de aynısını yapıp tesettüre girince Seda Sayan Instagram hesabından tepki gösterdi.

İşte Seda Sayan’ın Instagram’dan hesabından yazdıkları…
“10 yılda ne değişti? 10 yıl önce ben canlı yayında tesettüre girdiğimde ortalık ayağa kalktı ve RTÜK ceza kesmişti. Şimdi takip ediyorum.

RTÜK AYNI CEZAYI TRT VE ECE ERKEN’E KESEBİLECEK Mİ?

Acaba tek derdiniz ve takip ettiğiniz ben miyim? RTÜK’e soruyorum. Acaba bana kestiğin cezayı TRT’ye ve Ece Erken’e kesebilecek misin? Takip ediyorum. Hep beraber göreceğiz.”

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?