Sevgililer Gününde Alınacak En Güzel Hediyeler

3

Sevgililer gününe sayılı günler kaldı. Her yıl olduğu gibi yine çiftler de heyecan dorukta. Bazı sevgililerde ise “Sevgililer gününde ne hediye alınır ki?” stresi haftalar öncesinden başladı. Aslında 14 Şubat Sevgililer Günü özel hediyeler günü değil, sevginin ön plana çıktığı bir gün olmalıdır. Ama bu söz her zaman olduğu gibi lafta kalmaya devam edecek ve herkes sevgilisi için hediye arayışına girecek.

Peki  en güzel sevgililer günü hediyelerini alırken nelere dikkat etmelisiniz? Ve ne tür hediyelere almalısınız? İşte sevgilinizi mutlu edecek ve en güzel hediyeler listesi…

10Romantik Kol Çantası

Bir erkeğin sevdiği kadın için yeteneklerini konuşturması çok değerlidir. Sevgilinizin çanta koleksiyonuna bir yenisi de siz eklemek istemez misiniz?

9Romantik Mektup

sevgililer-gunu-icin-50-surpriz-onerisi-10

Duygularınızın tercümanı olacak en anlamlı mektubunuzu harika bir sunumla sevgilinize vermeye hazır olun! Zarfını dilediğiniz renkte seçebileceğiniz mektubunuzun içini doldurmak da size kalıyor.

8İLGİ ALANINA GÖRE HEDİYELER

Sevgiliniz tam anlamıyla bir motosiklet sevdalısıysa bu öneri onun için sevindirici, sizin içinse oldukça makul olacak. Partnerinizin masasında, odasında kullanabileceği motosiklet tasarımlı masa saati hediyesine kargo ücreti dahil 15 TL’gibi cüzzi bir ücrete sahip olabileceksiniz.

7TASARIM BİLEKLİK

Bileklik, her zaman sevgililer gününün kurtarıcısı olmuştur. Önce ne hediye alacağım diye düşünülür, yakın kız veya erkek arkadaşlara sorulur, en çok alınan yanıt değerlendirilir ve doğruca bir kuyumcuya gidilerek bir adet bileklik hediye paketi yaptırılır ve sevgiliye takdim edilir.

6TEKNOLOJİK HEDİYELER


Biraz klişe olacak ama değişen dünyanın gereklilikleri çağımızın alışkanlıklarını gerçekten de değiştirmeye devam ediyor. Eskiden alınan bir kitap veya dergi sevgililer günü hediyesi olabiliyorken, günümüzde bunun yerini elektronik eşyaların aldığı söylenebilir. Sevgilinizin güzel vakit geçirmesine yardımcı olabilecek oyunlar hediye edebilirsiniz.

5ÇİÇEK – ÇİKOLATA HEDİYESİ

Uzak mesafe ilişkisi yaşayanlardansanız, sizin için ayrılığın verdiği acı bir yana, sevgililer gününü nasıl kutlayacağınız da ayrı bir muamma olacaktır. Bu uğurda sevgilinizin yanında olamayacaksanız eğer, en iyi yöntem ya hediye, ya da çiçek – çikolata tarzı bir paketi, gönül elçiniz kargocu – çiçekçi aracılığıyla göndermek olacaktır. Ortalama bir çiçek gönderim ücretinin size 100 TL civarında bir fiyata denk geleceğini şimdiden söyleyelim.

4Kravat

 

3‘Romantik İtiraflarım’ Aşk Defteri

Sevgilinizin şimdiye kadar sizden hiç duymadığı en romantik cümlelerinizi kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir deftere not etme fikrine ne dersiniz?

22’li Aşk Kupaları

Kalpli kulplarıyla dikkat çeken, aşık çiftler için tasarlanmış bu kupa bardaklara isimlerinizi ve fotoğraflarınızı bastırabiliyorsunuz.

1İsme Özel Ahşap Defter

Başlıklar :
sevgililer gününde ne alınır

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?