Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile Akaryakıt Giderlerinizi Düşürün

50

Şirket araçlarına tanıma üniteleri takılarak bu araçların Shell istasyonlarından en basit şekilde ve ücret ödemeden akaryakıt alımı yapmasını sağlayan Taşıt Tanıma Sistemi ile tüm şirket araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlayabilir, birçok avantajı ile birlikte akaryakıt giderlerinizi minimuma düşürebilirsiniz. Bu konuda öncü firma olan Shell’in Taşıt Tanıma Sistemi hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi Nedir?

Shell Taşıt Tanıma Sistemi, Shell tarafından Türkiye’ye tanıtılmış olan ve şirket araçlarının akaryakıt alımını kolaylaştırıp, harcamalarını tek bir çatıda toplayan filo yönetim sistemidir. Akaryakıt alımının, araçtan inmeye ve ücret ödemeye gerek kalmadan yapılmasına olanak sağlayan Shell Taşıt Tanıma, zaman tasarrufu da sağlayarak şirket araçlarının iş performansını arttırır. Shell Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde şirket yetkilileri, şirkete bağlı araçları için limit belirledikten sonra araçlarının mali işlemlerini en kolay şekilde halledebilirler. Shell Taşıt Tanıma kullanımına başlamak için OfisPaneli sistemine başvurarak tüm başvuru sürecini yerinizden kalkmadan halledebilirsiniz.

Shell Taşıt Tanıma Sisteminin(Shell TTS) Avantajları Nelerdir?

Shell TTS’in şirketler için çok sayıda avantajı vardır. Bu avantajları şöyle sıralamamız mümkün;

Shell TTS bulunan şirket araçlarınızın hangi Shell istasyonundan, ne zaman ve ne kadar akaryakıt aldığını, kilometre başına harcadığı yakıt miktarını sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Böylece şirket araçlarınızın akaryakıt tüketim kontrolünü yapabilirsiniz.

Shell taşıt tanıma sistemi ayrıca ödeme kolaylığı ile şirket yetkililerinin yükünü hafifletir. Akbank, Ziraat Bankası gibi bankalardan açtıracağınız Doğrudan Borçlandırma Sistemi(DBS) hesabı ile akaryakıt ödemelerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz.

Shell TTS ile çalışanlarınız şirket araçları ile Shell istasyonlarına gittikleri zaman ödeme için beklemeden, fiş veya fatura almadan hızlı bir şekilde akaryakıt alabilirler. Bunun yanında çalışanlardan gelen masraf fişlerinin tek tek bilgisayara işlenmesi gerekmez. Şirketin muhasebe yetkilisi de araç kullanan kişiler de zamandan tasarruf eder.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi Başvuru

Shell Taşıt Tanıma Sistemine başvurmak için doğrudan Shell’e gidebilir veya firmaların ihtiyacı olan tüm anlaşmaları, internet üzerinden kolay yönetilebilir hale getiren OfisPaneli’ne başvurabilirsiniz. OfisPaneli ile Shell anlaşması yaptığınız zaman hem indirimli akaryakıt kullanır, hem de Shell taşıt tanıma ile akaryakıt giderlerinizi minimuma düşürürsünüz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?