Sosyal Medya Reytinglerinde Zirveye Kim Çıktı?

7

4 Şubat Perşembe akşamında reyting listesinde yine Kurtlar Vadisi Pusu zirvedeydi. Ama sosyal medya reytinglerinde bu hafta zirvede “Seddülbahir 32 Saat” yer aldı.

04medyafaresi

 

1Seddülbahir 32 saat

“Seddülbahir 32 saat” konusu ve etkileyici sahneleriyle ses getirdi. Çanakkale Zaferi’nin destansı öyküsünü anlatan mini dizi final bölümü yayınlandı.

4. ve son bölümü ile TRT’de ekrana gelen dizi, sosyal medyada 17,45 Somera Rating alarak en çok konuşulan yapım oldu.

2Fatih Portakal ile Ana Haber

Fatih Portakal ile Ana Haber ise Sosyal Medyada en çok konuşulanlar arasına ikinci sıradan girdi.  Portakal’ın farklı sunumu ile ekrana gelen haber bülteni 14,10 Somera Ratingi almayı başardı.

3Kördüğüm

Sosyal medya listesinde 3. sırayı Kördüğüm Dizisi aldı. Kördüğüm’de Kaan’ın gözyaşları izleyiciyi duygulandırdı. Kaan’ın babasıyla ilişkisi ve dizi de çalan “Onlar Yanlış Biliyor” şarkısı oldukça ses getirirken dizi 10,53 Somera Ratingi aldı.

4Kısmetse Olur

Kısmetse Olur’da Adnan ve Emre’nin yeni gelen yarışmacılara olan tavırları ve Mehtap’a yapılan şaka ses getirdi. Program 6,99 Somera Rating ile en çok konuşulan 4. yapım oldu.

5Muhteşem Yüzyıl Kösem

Muhteşem Yüzyıl Kösem’e Kösem Sultan’ın doğurması ve Ahmed Sultan’la Kösem’in barışması damgasını vurdu. Dizi 6,37 Somera Rating ile sosyal medyada 5. oldu.

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?