Sosyal Medyada Hakem Ivan Bebek Capsleri Patladı!

50

Hakem Ivan Bebek capsleri patladı. Fenerbahçe Uefa Avrupa Ligi’nde Braga’ya 4-1 yenilerek elendi. Maç sonunda sosyal medyada ise Hırvat hakeme tepki capsleri yağdı…

 hakem-ceyrek

Sarı lacivertliler, Portekiz deplasmanından hakemin kötü yönetimi ve direk oyuna müdahalesi ile sahadan 4-1’lik sonuçla ayrıldı. Hırvat Hakem Ivan Bebek, maç boyunca verdiği kararlar ile tepki çekti. Maç sonunda ise hem Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyetinin hem de sosyal medyanın hedefinde hakem Ivan Bebek vardı.

braga

Maçın ilk dakikalarında Mehmet Topal’a sarı kart gösteren Bebek, bütün takdir haklarını Braga’dan yana kullandı. Vitor Pereira’yı ise 44. dakikada tribüne gönderen Ivan Bebek, 66. dakikada Fenerbahçe aleyhine haksız bir penaltı çaldı. Penaltı pozisyondan sonra Mehmet’i de ikinci sarı kart ile oyundan atan hakem kaleci Volkan Demirel’e de sarı kart gösterdi. Futbolcuları sürekli tahrik eder tarzda kararlar veren hakem daha sonra Alper Potuk ve Volkan Şen’e de kırmızı kart gösterdi. Maç sonunda binlerce twitter ve facebook kullanıcısı hakem hakkında capsler attı.

İşte sosyal medyada en çok paylaşılan hakem capsleri;

caps

ıvan-son

hakem-caps

ıvan-bebek-4

ıvanbebek

hakem ıvan-2 ıvan-7
ıvanbebek-3
ıvan-bebek6 volkan-ıvan

Başlıklar :
hakem kepsleri

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?