Spor Yaparken Tarz Görünmek Mümkün mü?

41

Hem spor yapıp hem de tarz görünmek mümkün mü? Spor tarz kombinler oluşturmanın püf noktaları neler?Özellikle spor yapan kadınların çok sorduğu bu sorunun cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz. Spor yaparken tarz olmanızı sağlayacak 5 önemli nokta ve 5 Spor aksesuarı…

Dışarıda koşarken ya da spor salonunda spor yaparken de cool görünmeniz mümkün.

kasınspor

Ayağınızdaki ayakkabıdan kulaklığınıza, bilekliğinizden çorabınıza kadar dikkat etmeniz gereken noktalar var.  Peki spor yaparken de tarz olmayı sağlayacak aksesuarlar neler?

sporkadındetay-650-x-350

5Çorap Kullanın

Giyeceğiniz şort ya da tayt ile birlikte çorap kullanmanız sizi oldukça tarz ve cool gösterecektir. Kullanacağınız çoraplar, diz kapağınıza kadar uzanan çoraplar olmalıdır. Çorapları renkli tercih edebilirsiniz. Çoraplar, spor esnasında daha rahat hareket etmenizi sağlar. Düşme gibi durumlarda da koruma oluşturur.

4Şapka Takarak Havalı Görünebilirsiniz

Şapka, spor yapanlar için olmazsa olmaz spor aksesuarından biridir. Özellikle, sıcak yaz günlerinde açık havada yapacağınız spor için, şapka kullanmalısınız. Böylelikle hem zararlı güneş ışınlarından korunmuş olursunuz. Hem de cool bir görüntü kazanabilirsiniz.

3Spor Tarzın Vazgeçilmezi Çanta

Çanta, her tarz için son derece önemlidir.  Ama Spor tarz için de yeri oldukça önemlidir. Gece elbiseleri ile genellikle portföy çantalar kombin ediliyorken, spor tarzda daha çok sırt çantaları tercih edilmektedir.

2Spor Bileklikleri Kullanmalısınız

Spor bileklikleri de unutulmaması gereken aksesuarlardan biridir. Bu bileklikler, daha sportif, daha çekici, daha seksi ve daha cool görünmenizi sağlarlar. Son derece rahat ve kullanışlı aksesuarlardır.

1Fitness Eldivenleri

Fitness eldivenleri, spor salonlarında spor yapan kadınlar için, mükemmel bir aksesuardır. Fitness aletlerini daha rahat kullanmanızı sağlayıp, ellerinizin kaymasını önlerler. Bu eldivenlerde parmak uçlarınız açıkta kalır. Böylece, fazla sıkmaz ve terletmezler.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?