Süper Mario’da Dünya Rekorunu Kırdı!

3

Çocukluğumuzun efsane oyunu süper mario’da rekor kırıldı… Galiba içinizde Mario oynamayan yoktur. Mantarlar, kaplumbağalar, altınlar, çiçekler böcekler, ve güzeller güzeli prenses… Siz büyüdünüz belki artık oynamıyorsunuz ama efsane oyun Mario’yu hala oynayanlar ve. Hatta Marıo’da sonunda Dünya Rekoru Kırıldı!

Efsane-Oyun-Marioda-Dünya-Rekoru-Kırıldı-696x389

Super Mario Bros’u bilmeyen yoktur. Çocukluğumuzun oyunu Mario, üzerinden yıllar geçse bile hala popülerliğini koruyor ve hala dünya genelinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Mario çılgınlığı geçtiğimiz günler de yeniden canlandı. 30 yıldan fazla karşımıza çıkan Mario, yıllar geçse de, bir çok oyuncu tarafından oynanıyor, her geçen gün farklı haber ve videolarla karşımıza çıkıyor.

Mario’da Dünya Rekoru Kırıldı!

Dijital çağın gelişmesi ile son 5 yıldır, oyuncular arasında prensesi en hızlı kurtarma yarışı yapılıyor. Oyunu hızlı bitirenlerin yer aldığı liste de, artık yeni bir isim var, hem de dünya rekorunu kırarak bu listeye yerleşti. Kullanıcı tarafından açılan Twitch yayınında, dünya rekoru kırıldı. Darbian isimli yayıncının rekoru 4 dakila 57 saniye 260 milisaniye. Daha önceki rekorun sahibi Almanyadan, i_o_l kullanıcı adına sahip birisiydi. Darbian tarafından açılan Twitch yayınında, canlı yayın da bu şekilde dünya rekoru kırılması sonrasında hem kullanıcıların hemde yayıncının tepkisi ise gerçekten görülmeye değer.

saniyeler Prensesi kurtarmak adına bu zamana kadar en yüksek rekor bu oldu. Yayıncının canlı yayındaki videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz ;

Gördüğünüz üzere artık ne kadar çalıştıysa, adam kafasını kaldırmadan her yeri ezberlemiş. Eee tabii Mario oynamakta bir anlamda bunu gerektirir.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?