Tatil Beldelerinde Kerimcan Durmaz Fırtınası Esiyor

6

Kerimcan Durmaz kapalı gişe! Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz Bodrum’da çıktığı gece kulübünde yoğun ilgi ile karşılaştı. Durmaz’ın çıktığı kulüpte biletler saatler öncesinden tükendi. Hatta izdihamdan dolayı kulübün kapıları müşterilere kapandı.

--2182387

Sosyal medyanın ünlü ismi Kerimcan Durmaz, Gümbet Barlar Sokağı’ndaki Pasha Clup’ta sahne aldı. Durmaz’ı izlemeye gelen takipçileri kulüpte izdiham oluşturdu.
576e794667b0a95e68ad529e

Durmaz’ın sahneye çıkacağını öğrenen hayranları, biletleri saatler öncesinden tüketti. Durmaz için hayranları birbirlerini ezdi. Durmaz sahneye çıkmadan kulübün kapıları yer kalmayınca müşterilere kapandı. Adım atacak yer kalmayan Pasha Clup’te Durmaz’ın bazı takipçileri kapılar kapanınca içeri giremedi. Kerimcan’ı izlemek isteyenler sokakta yoğunluk oluşturdu. Yaklaşık 2 bin 500 kişinin geldiği kulüpte Durmaz sahneye çıktığında büyük bir çığlık koptu. Dj kabinine geçen Kerimcan’ın söylediği her söz kulüpte çığlıklarla yanıt buldu. Hayranları, Durmaz’ın fotoğrafını çekmek için birbirlerini ezdi. Sıra dışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile dikkati çeken Durmaz, sabahın ilk ışıklarına kadar sahnede kaldı.

576e794667b0a95e68ad52a0

Sosyal medyada binlerce takipçisi olan Durmaz, izdihamı sosyal medyada paylaşmak için telefonu ile çekim yapmayı da ihmal etmedi. Kerimcan’ın sahnede yaptığı danslar da büyük beğeni topladı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?