THY’den Milli Takımı Duygulandıran Anneler Günü Reklamı

9

Türk Hava Yolları anneler günü reklamı hazırladı. Milli oyuncular duygulandı. Türk hava yolları, A milli takım oyuncularımızın uçak yolculuğu sırasında Anneler günü özel reklamı çekti. Büyük bir sürpriz yaşayan milli oyuncular duygu dolu anlar yaşadı..

Millî Takımlar Ana Sponsoru olan Türk Hava Yolları, anneler günü için çok özel bir reklam hazırladı. A Millî Takım Futbolcuları ve anneleri ile çekilen reklam sosyal medyada büyük ilgi gördü.

thy-anneler-gunu-reklam

THY, Euro 2016 öncesi Millî Takım’ımıza unutulmaz bir sürpriz hazırladı. Futbolcularımıza annelerinin yaptıkları yemekleri sunarak, onların sevgisini ve desteğini yanlarında hissetmelerini sağladı.

indir (6)

Türk Milli takımı 27 Mart’ta Antalya kampı sonrasında Avusturma maçı için Viyana’ya uçuyordu. Yolculuk esnasında bir anda pilot konuşmaya başladı. Ve yemek ikram servisine geçildiğini söyledi. Aslında her şey normaldi. Ama devamında gelen cümle milli futbolcularımızı heyecanlandırdı. Çünkü yemekleri futbolcuların annelerinin yaptığını ve onlardan mesaj getirdiklerini söyledi.

Cenk Tosun, Caner Erkin, Ozan Tufan ve Oğuzhan Özyakup’un annesinin mutfağından görüntüleri ve annelerin destek mesajları futbolcuları çok duygulandırdı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?