Tüm Zamanların En İyi 7 Yabancı Aksiyon Dizisi

94

Aksiyon severler için tüm zamanların en iyi 7 aksiyon dizisini paylaşıyoruz. Hangi aksiyon dizisini izlesem diye düşünüyor ve aksiyon dizisi önerileri istiyorsanız haberimiz sizin için ideal. Yabancı dizi izlemeyi seven ve aksiyondan da vazgeçemeyenler için işte tüm zamanların en iyi 7 yabancı aksiyon dizileri…

1Arrow

2012 yılında yayın hayatına başlayan Arrow; hala devam eden en iyi aksiyon dizilerinden biri olarak nitelendirilebilir. Başrollerini Stephen Amell ve Willa Hollan paylaşıyor. Dizide Oliver Queen öldü sanılıyor ve bir adada bir adada yalnız yaşıyor. Evine döndükten sonra kendisine oluşturduğu Arrow kişiliğini ve yaşadıklarını anlatıyor.

2Lost

2004-2010 yılları arası fazlasıyla popüler bir dizi olan Lost; en iyi aksiyon dizilerinden biri. Oceanic Havayolları’nın Sidney-Los Angeles seferini yapan 815 sefer sayılı uçağın adaya düşmesiyle yolcuların yaşadıkları olayları aksiyonlu şekilde anlatıyor.

The Flash (2014)

the-flash-aksiyon-dizi

2014 yılında başlayan The Flash; hala yayın hayatına devam eden aksiyon dizilerinden biri. Başrollerini Grant Gustin, Candice Patton ve Danielle Panabaker gibi meşhur oyuncuların paylaştığı dizi bir Andrew Kreisberg yapımı.

Person Of Interest

person-of-interest

2011 yılında başlayıp 2016 yılında başlayan ve muhteşem bir aksiyon dizisi olan Person of Interest; başrollerinde Jim Caviezel, Michael Emerson ve Kevin Champman oynuyor. Eski bir CIA ajanının suçlar olmadan engellemeye çalışma çabasını ele alıyor.

Criminal Minds

criminal-minds

2005’ten günümüze devam eden güzel bir aksiyon dizisi olan Criminal Minds; başrollerinde  Loe Mantegna, Matthew Gray Gubler ve A.J. Cook oynuyor. Virginia Quantico’daki Davranış Analizi Ünitesi’nde çalışan özel bir ekibin uzmanlık alanı ‘suçlu beyinleri’ analiz etmek. Amerika’nın en çok izlenen polisiye dizilerinden olan Criminal Minds oyuncu kadrosu, bazıları gerçek vakalara dayanan senaryo kurgusu ve efektleriyle türünün başarılı örneklerinden biri.

3Marvel’s Daredevil

Bir Drew Goddard yapımı olan Daredevil; başrollerinde Charlie Cox, Deborah Ann Woll ve Elden Henson oynamakta.Görme yetisini kaybetmiş olan Avukat Matt Murdock’ın diğer duyuları diğer insanlardan daha fazla gelişmiştir. Murdock suçsuz insanları başarıyla savunmasının yanı sıra, geceleri Daredevil kimliğiyle şehri kötülerden ve suçlulardan korumaktadır.

4Smallville

Dram, bilimkurgu ve aksiyon türünde harika olan Smallville; başrollerinde Tom Welling, Erica Durance ve Justin Hartley gibi oyuncular oynadı. Efsane kahramanalar da bir zamanlar genç ve çömezdiler… Superman fenomeninin gençlik yıllarına ışık tutan Smallville tam da “Acaba her şey nasıl başlamıştı?” sorusuna cevap arayan cinsten bir bilimkurgu dizisi.

Başlıklar :
AKSİYON EN İYİ DİZİ YABANCI

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?