Türkiye’deki Kaliteli Sosyal Medya Ajansları – Tam Liste

74

Türkiye’deki sosyal medya reklam ajansları listesine hoşgeldiniz. “En iyi sosyal medya ajansı hangisi” sorusuna çalıştığınız ve memnun kaldığınız ajansları belirterek katkıda bulunabilirsiniz. Facebook, Twitter ya da Instagram gibi sosyal medya yönetimi, sosyal medya pazarlaması alanında faaliyet gösteren güncel ajans listesi aşağıda. Performans, video reklam ve sosyal içerik yönetimi konusunda hizmet veriyorsanız listeye eklenmek için bize yazabilirsiniz.


8Bitiz Dijital Reklam Ajansı

8Bitiz

Bağdat Caddesi, No:208/12 Feneryolu, Kadıköy/İstanbul
Tel: (216) 478 20 66 | alo@8Bitiz.com
8bitiz.com

8Bitiz dijital pazarlama, sosyal medya ve Nesnelerin İnterneti (IoT) konusunda uzmanlaşmış bir kreatif ajanstır. Hedef kitleye uygun doğru kanal stratejileriyle markaların müşterileriyle buluşmasını sağlar. IoT konusundaki bilgi ve deneyimini kullanarak müşterilerine yeni nesil çözüm ve fikirler sunması ile geleneksel dijital ajanslardan ayrılır.


Ahtapot Sosyal Medya Dijital AjansAhtapot Sosyal Medya

Mecidiyeköy Mah. Cemal Sahir Sok. No:11-3 Şişli – İstanbul
Tel: (212) 212 32 33 | info@ahtapotsm.com
ahtapotsosyalmedya.com

Dijital dünyanın parlayan yıldızı Ahtapot Sosyal Medya; Nurol GYO, Darüşşafaka Cemiyeti, Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Pizza Vegas, Ceres Dermokozmetik, Yaşaroğlu Limousine, Köfteci Ramiz, TEV, Costa Cruise, Askıda Ne Var gibi sektöründe öncü markalarla birlikte büyümeye devam ediyor. Siz de sosyal medya hesap yönetimi, web site tasarımı, dijital reklamlar, online itibar yönetimi gibi ihtiyaçlarınızda kendinizi Ahtapot’un güçlü kollarına bırakabilirsiniz.


Dekatlon Buzz Dijital Reklam İstanbulDekatlon Buzz

Koşuyolu Mah. Mahmut Yesari Cad. No: 8 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 402 22 33 | info@dekatlon.com.tr
www.dekatlon.com.tr 

Dekatlon, sosyal medya ve interaktiviteyi merkeze alıp ödüllü kreatif grubu ile mecra bağımsız ve yenilikçi pazarlama çözümleri üretir. Türk Hava Yolları, Unilever, Nestle, Eczacıbaşı, Avea, Rixos, Bayer, ve Garanti Bankası gibi lider marka ve kurumlara hizmet vermektedir.


Karbonat Sosyal Medya AjansıKarbonat

Levent Caddesi No:13, Levent, Beşiktaş, İstanbul
Tel:+90 212 243 04 50 | co2-3@karbonat.com
www.karbonat.com

Karbonat, dijital iletişim odaklı yaratıcı, entegre bir yeni nesil reklam ajansıdır. Fikirleri tüm platformlarda köpürtür, kabartır, kalıbından taşar, strateji yaratır; dijital, çizgi üstü ve çizgi altı tüm mecralara destek ve yön verir. Kampanya, online & offline iletişim ve sosyal medya iletişimi dendiğinde kulak kabartır. “Bütünleşik Pazarlama İletişimi” yöntemlerini sahiplenir ve bunu marka ile birlikte yönetmek için çabalar.


kreatiFabrika Dijital Reklam AjansıkreatiFabrika

Fulya Mah. Büyükdere Cad. Hukukçular Sitesi No:24 Kat:5 D:48 Mecidiyeköy/İstanbul
Tel:+90 212 288 1 567 | hello@kreatifabrika.com
kreatifabrika.com

KreatiFabrika, iletişim stratejileri, web sitesi/grafik tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları ve sosyal medya yönetimi alanlarında uzman, dijital mecralarda yenilikçi ve akılcı yaklaşımıyla ihtiyaca özel çözümler sunan, yaratıcı ve faydalı fikirler fabrikasıdır.


Markis Creative Dijital AjansMarkis Creative

Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. No: 15/38 Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul
Tel: (212) 288 40 00 | info@markis.com.tr
www.markis.com.tr

“İletişim Sanattır” mottosuyla 2009 yılında kurulan Markis Creative, adını yunan mitolojisine göre sanatın ilk icra edildiği Markis adasından almaktadır. Akılcıl yaklaşım algoritmasıyla, yerel ve global pek çok marka için, web yazılım – tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama geliştirme ve mobil pazarlama gibi alanlarda, dijital sanatlar icra etmektedir.


OPTİMUS Dijital AjansOPTİMUS

Serdar-ı Ekrem Cad. 38/A Galata – İstanbul
Tel: 0212 293 23 20-30 | info@optimusturkey.com
www.optimusturkey.com

Optimus; web tasarım, sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı ve içerik yönetimi hizmetleri sunan, genç profesyonellerden oluşan bir dijital ajans. Dijital dünyanın değişen yapısını yakından takip ederek projenize özel çalışmalar üretiyoruz.


Pixelplus Interactive Dijital Reklam AjansıPixelplus Interactive

Ebulula Mardin Cad. Maya Meridien İş Merkezi No:16 Kat:6 Akatlar – İstanbul
Tel: (212) 283 00 99 | info@pixelplus.net
www.pixelplus.net

Pixelplus Interactive, 2000 yılında kurulmuş tam hizmet veren bir dijital pazarlama ve sosyal medya ajansıdır. Pixelplus, markanıza en uygun interaktif projeleri ve sosyal medya çözümlerini bütünleşik pazarlama anlayışı ve yenilikçi bir bakış açısı ile sunuyor.


Promoqube Sosyal Medya Ajansı İstanbulPromoqube

Esentepe Mahallesi Harman 1 Sokak, No:1 Kat:1, Şişli, İstanbul
Tel: +90 212 245 13 33 | info@promoqube.com
www.promoqube.com

Herkesin birbirine bağlı olduğu sosyal network çağında pazarlama çok farklıdır. Promoqube, sosyal network çağının pazarlama uzmanıdır ve detaylara hakimdir. Promoqube, bu çağın iş yapış biçimini ve araçlarını kullanarak pazarlama stratejinizi geliştirir, sonuç almanızı ve pazarlama amaçlarınıza ulaşmanızı sağlar.


Reklam5 Dijital AjansReklam5

Esentepe Mah. Büyükdere Caddesi Onur İş Merkezi No:118 Kat:4 Şişli, İstanbul
Tel: (212) 356 21 66 | info@reklam5.com
www.reklam5.com

SocialBakers’ın Türkiye’deki Trusted Partner olarak hizmet veren iş ortaklarından bir tanesi olan Reklam5, ilgili yüksek trafiğin sağlanması, geri dönüş ve yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır. SEO, sosyal medya yönetimi, web tasarım ve geliştirme, uygulama geliştirme, dijital reklam kampanyaları gibi dijital pazarlamanın tüm enstrümanlarını içeren projeler üretir ve sunar.


Social Mafia Sosyal Medya Ajansı İstanbulSocial Mafia

Murat Reis Mah. Yeni Ocak Sokak No:33 Üsküdar, İstanbul
Tel: +90 216 492 00 95 | info@socialmafia.com
www.socialmafia.com

Social Mafia markaların, doğru platformlarda, doğru kişilerle, doğru mesajlar aracılığıyla buluşmalarına yardımcı olan bir dijital iletişim ajansıdır. Bu doğrultuda markalarımıza sosyal medya iletişimi, dijital reklam yönetimi ve iletişim stratejileri gibi konularda destek veriyoruz.


Stratejist – Cream Sosyal Medya Ajansı İstanbulStratejist – Cream

Meşrutiyet Caddesi No:98 Nur Apartmanı Kat:1 Daire:1 Şişhane, Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 293 40 11/12
 | info@stratejist.com.tr
www.stratejist.com.tr

Stratejist – Cream İletişim Grubu ; strateji, kreatif içerik üretim ve tasarımı, PR, online PR , sosyal medya yönetimi ve dijital dünya için oluşturduğu hikaye stratejileriyle yaratıcı influencer projelerini birleştirme yeteneği ile 360 derece pazarlama deneyimi sunan bir ajanstır. L’Oréal Türkiye, Henkel Türkiye, Dorom.co, Sevil Parfümeri gibi yerli ve global markalar için ürettiği strateji ve içeriklerle farkını ortaya koyar.


Sumo Medya Dijital Reklam Ajansı İstanbulSumo Medya

Balmumcu mah. Gazi Umur Paşa Sok. İba Blokları No:1 D:4 Beşiktaş, İstanbul
Tel: +90 212 274 04 91 | bilgi@sumomedya.com
www.sumomedya.com

Sumo Medya; performans reklamcılığı, arama motoru pazarlaması (Google Adwords), re-marketing, mobil pazarlama, sosyal medya reklam yönetimi, kreatif konularında hizmet veren dijital medya planlama ve satın alma ajansıdır. Uzmanlığı, reklam kampanyalarını yöneterek minimum bütçe ile maximum geri dönüşü hedefleyen kampanyalar yürütmektir.


Synergy İstanbul Dijital Ajans İstanbulSynergy İstanbul

Şakayık Sok. Ihlamur Palas No:42 Kat:4 Daire:10 Teşvikiye – İstanbul
Tel: (212) 240 82 04 | info@synergyistanbul.com
www.synergyistanbul.com

Synergy İstanbul; 2002 senesinde kurulmuş, marka kimliği tasarımı, web tasarım, arama motoru optimizasyonu, internet reklamcılığı ve sosyal medya pazarlama hizmetleri sunan deneyimli bir Dijital Reklam Ajansı’dır.


Tick Tock Boom Dijital Ajans İstanbulTick Tock Boom

Gayrettepe Rezidans, Gayrettepe Mah. Rüştübey Çıkmazı Sok. No:2 Beşiktaş, İstanbul
Tel: (212) 293 80 00 | info@ttboom.com
www.ttboom.com

Türkiye’nin ilk Dijital PR ve Online İtibar Yönetimi ajansı olan Tick Tock Boom, aynı zamanda Türkiye’nin ilk eş zamanlı sosyal medya takip, raporlama ve analiz programı BoomSonar Suite ile Sosyal Medya Ölçümleme & Analiz programı BoomSocial’ın da yaratıcısıdır.


TribalDdbİstanbul Dijital Reklam AjansıTribal Worldwide İstanbul

Bedrettin Mah. Havuzbaşı Değirmeni Sok. No:2 Kasımpaşa, Beyoğlu – İstanbul
Tel: 0212 311 46 46 | info@tribalistanbul.com
www.tribalistanbul.com

Dünyanın en büyük reklam ajansı networklerinden biri olan DDB Grubu’na bağlı Tribal Worldwide’ın İstanbul şubesidir. Bugün, Türkiye’de geleneksel, dijital ve sosyal medya reklamcılığını tek çatı altında toplayan ve aynı zamanda teknoloji üreten birkaç ajanstan biridir.


Tutus Media AjansTutus Media

Bürgermeister-mahr Str. 2 63179 Obertshausen Almanya
Tel: +49 (0) 61 04 953 26 88 | info@tutusmedia.com
www.tutusmedia.com

Özellikle 360 derece hizmet veren Avrupa merkezli Seo, SEM ve Social Media ajansıdır. Internet profesyonellerinin bir araya gelerek oluşturduğu ajans medya planlama ve TV reklam hizmetleri de sunuyor. Avrupada 2 ödül sahibi ajans Global marka olma yolunda ilerliyor.


Vapp Works Dijital AjansVapp Works

Sinanpaşa Mah. Sinanpaşa Köprüsü Sok. 8/4 Beşiktaş – İstanbul
Tel: 0212 259 38 66 | info@vappworks.com.tr
www.vappworks.com.tr

Vapp Works, markaların dijital reklam&pazarlama ihtiyaçlarını 360 derece ve tek çatı altında karşılar. Strateji, sosyal medya içerik üretimi ve yönetimi, medya satın alma, web&mobil uygulama yazılım ve tasarımları, video&fotoğraf hizmetleri verir.


Videmu Dijital AjansVidemu

19 Mayıs M. 19 Mayıs C. Turhan İş Merkezi 25/8 Şişli – İstanbul
Tel: 0850 885 05 87 | merhaba@videmu.com
www.videmu.com

Videmu Explainer Video Agency, girişimlerin ve markaların hizmetlerini ve ürünlerini kolay ve eğlenceli şekilde video ile anlatmalarına yardımcı olur. Markaların dijital pazarlama stratejilerine paralel etkin video içerik stratejileri oluşturur.


Voden Dijital Reklam AjansıVoden

Bağdat Cad. Hasan Ali Yücel Sok. No:26/1 Çiftehavuzlar – İstanbul
Tel: (216) 385 58 00 | info@voden.com.tr
www.voden.com.tr

Voden, markaları ve insanları anlamlı etkileşimler ile birleştiren ve sosyal medya hizmetleri de veren bir dijital ajanstır. Voden, Coca-Cola, THY, Türk Telekom ve MasterCard gibi önemli markalara hizmet vermektedir.


Sosyal Medya alanında faaliyet gösteren firmanızı ekletmek için yukarıdaki formata uygun bilgileri paylaşırsanız siteye eklenecektir.

Türkiye’deki Tüm SEO ve SEM Ajansları Listesi

Başlıklar :
türkiyedeki reklam ajansları listesi

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?