Türkiyenin En Yakışıklı 10 Erkeği.

139

Ortadoğu ve Avrupa genlerinin mükemmel karışımı ile kutsanmış olarak, gözlerinizin üzerinde tutmayı seveceğiniz 10 Türk erkeğini sizlerle beraber tanıyalım.

1. Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy 2010 yılında Best model Of Turkey birincisi oldu. Ayla Alga’dan oyunculuk dersleri olarak oyuncu olmaya karar vermiştir. Ününü Adını Feriha Koydum dizisiyle kazanmıştır. Şuanda ise İçerde dizisinde yer almaktadır.

2. Burak Özçivit

24 Aralık 1984’te İstanbulda dünyaya gelmiştir ünlü oyuncu. 2003 yılı Best Model Of Turkey yarışmasında gelecek vaat eden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajansı ile çalışmaya başlamıştır. 2005 yılında ise Best Model Of Turkey’de 1. olmuştur. Şu anda ise mankenliği bırakmıştır.

3. Kıvanç Tatlıtuğ

32 yaşındaki eski model, mavi gözlü Kıvanç Tatlıtuğ, Türk televizyonundaki en büyük aktörlerden biridir. Orta doğu dünyasında da büyüktür. Sarışın ve seksi olması ona bu şöhreti kazandırmıştır.

4. Murat Boz

7 Mart 1980’de Zonguldakta dünyaya gelmiştir.Boz, solo kariyerine 2006 yılında çıkardığı “Aşkı Bulamam Ben” single’ı ile adım attı. murat Boz kariyerine müzisyenlik olarak adım atmıştır fakat şuan oyunculukta yapmaktadır.

5. Kenan İmirzalıoğlu

18 Haziran 1974′ te ankarada dünyaya gelmiştir. Aslen türkmendir.1997 yılında Best Model Of Turkey’in elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20’ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir.

6. Kerem Bursin

27 yaşındaki altı paketlenmiş Kerem Bursin, Türk hayranlarının en yeni tatlısıdır. O da benzeri düşük bütçeli Amerikan filmlerinde bir aktör kitleler ekranlar karşısına çıkmıştır. Damned Sarayı ve Sharktopus gibi yabancı filmlerde yer almıştır.

7. Ahmet Kural

10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Konservatuar okuyan ablasınında etkisiyle oyuncu olmaya karar vermiştir. Eğitimine devam ettiği dönemde Levent Kırca-Oya Başar tiyatrosunda oyunculuğa ilk adımını attı. Ününü ise ‘Çalgı Çengi’ dizisinde kazanmıştır.

8. Murat Dalkılıç

7 Ağustos 1983’te İzmir’de dünyaya gelmiştir Sırrı Murat Dalkılıç. Başta basketbol odaklı bir kariyerin peşine düşmeyi hedeflerken daha sonradan fikir değiştirerek müzik odaklı bir kariyer yakalamayı amaçladı ve çeşitli küçük işletmelerde sahneye çıktı. 2008’de ise ‘Kasaba’ şarkısı ile çıkış yaptı.

9. Şükrü Özyıldız

2014’ün en yeni şarkıcılarından biri olan 27 yaşındaki Şükrü Özyıldız, bu iyi tonlamalı kas yapısı ile iyi bir model olarak göze çarpıyor. Birçok dizi ve filmde oynayan türk yıldız listemizde 3. sırada yer alıyor.

10. Aras Bulut İynemli

26 Ağustos 1990’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir Aras Bulut İynemli. Yakışıklı oyuncu çıkışını ‘ Öyle Bir Geçek Zaman Ki’ dizinde yapmıştır.

 

1 YORUM

NE DÜŞÜNÜYORSUN?