Twitter’da DM Yoluyla Tweet Paylaşmak Artık Çok Daha Kolay!

8

DM yoluyla Tweet paylaşmak artık çok daha kolay. Tweetleri arkadaşlarınıza yollamak için Tweetlerin altına yeni eklenen butona  basmanız yeterli olacak. Bu güzel haber Twitter’ın resmi hesabından verildi. İşte detaylar;

Bugünden itibaren, Twitter üzerinde yeni bir şey fark edeceksiniz. Bu yeni özellik sayesinde, o doğrudan mesaj yani DM yoluyla Tweet paylaşmak ve özel bir görüşme yapmak artık çok basit.

Message_Button_1

Yeni özellikle birlikte Tweetlerin altında “mesaj butonu” olacak. Ve tıpkı RT ve Beğeni seçenekleri gibi mesaj seçeneğine tıkladığınızda direk DM sayfası açılacak. Ve beğendiğiniz paylaşmak istediğiniz tweeti arkadaşınıza gönderebileceksiniz.

Sadece beğendiğiniz tweeti paylaşmak için değil, DM sayfasına daha kolay ulaşmak içinde mesaj butonunu kullanabilirsiniz. Ve açılan DM sayfasında istediğiniz arkadaşınıza daha hızlı mesaj gönderebilirsiniz.

twitter-10-yas

Bu güzel haber Twitter resmi sayfasından duyuruldu. Her gün milyonlarca insanın Doğrudan Mesajlar kullanarak arkadaşları ile konuştuğuna dikkat çekilen açıklamada, direkt mesajı kullanarak Tweet paylaşmanın kolay olması için bu özelliğin geliştirildiği anlatılıyor.

Eski halinde ise yine DM ile ttweetler paylaştırılıyordu. Ama şimdi çok daha kolay.

sharetweetDM_256co

Bu geceden itibaren iOS ve Android telefonlar için uygulamanızı güncelleyerek mesaj simgesini Twitter’a ekleyebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?