Twitter’dan Bir Yenilik Daha: Bağlan!

0

Twitter, özelliklerine bir yenisini daha ekliyor. 2015 yılında kullanıcı sayısını arttırmayan Twitter yeni bir hamle yaptı. Twitter “Bağlan” sekmesiyle yeni hesaplar bulmanıza yardım edecek.

Twitter “Bağlan” butonuyla yeni kullanıcı kazanmayı istiyor.

twitter-baglan-

Twitter, ilgilendiğiniz konulardaki çevrenizi genişletmenizi kolaylaştırıyor. Örneğin bilim kurgu seven arkadaşlarınıza veya aynı takımı tutan veya aynı partiyi destekleyen kişilere sizi kolayca bağlayacak.

Takip edeceğiniz hesapları bulmanız için hali hazırda birkaç basamak atlamanız ve biraz da şansınızın yaver gitmesi gerekiyor. Bu sebeple de bu arayışınızı Twitter’daki yeni “Bağlan” butonuyla gerçekleştirebileceğinizi düşünüyoruz. Bugünden itibaren takip etmekten hoşlanacağınız kişi ve hesapların tümünün aynı yerde olacağı detaylı bir listeniz olacak.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-05-04 10:36:03Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

“Bağlan” butonu, ayrıca telefon rehberinizle de senkronize olarak arkadaşlarınız ve ailenizle de kolayca bağlanmanıza olanak tanıyacak. Rehberinizden herhangi birisi Twitter’a girdiğinde, size haber vererek kendisine “hoşgeldin” deme fırsatı sunacağız.

“Bağlan” butonu, bugünden itibaren iOS ve Android sistemlerdeki Twitter üzerinden herkese açık. Siz de katılmak istiyorsanız, uygulamanızı güncelleyerek mavi Bağlan butonunu görebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?