Twitter’dan Bir Yenilik Daha: Gece Modu Özelliği

2

Twitter gece modu özelliğini devreye sokuyor! Artık gece saatlerinde Twitter’ın karanlık temasını göreceksiniz. Gece modu özelliği ile göz yorulmasını azaltmak isteyen Twitter’da yazılar ise beyaz renkte olacak.

Son zamanlarda önemli değişikliklere imza atan Twitter, bu kez kullanıcıları memnun edecek başka bir özelliği devreye sokuyor.

CjJ9ZXGWgAQb30D

Google’ın Android N için geliştirdiği “Gece Modu” özelliği artık Twitter’a da geliyor. Twitter Gece Modu özelliğini ilk etapta Android uygulaması için test ediyor. Henüz alfa seviyesinde olan yeni özelliğin bazı kullanıcılar tarafından test edildiği ortaya çıktı.

gece m0duTwitter Gece Modu özelliğinde uygulamanın karanlık bir tema olması bekleniyor. Göz yorulmasının önemli ölçüde önüne geçecek olan temadaki yazılar ise beyaz renkte karşımıza çıkacak.

TWITTER-CONVERSATION
Gece Modu otomatik olarak devreye giriyor

twitter-trend

Gece Modu şimdilik otomatik olarak devreye giriyor. Ancak final sürümde Twitter’ın özellik için bir zaman ayarı getireceğini söyleyebiliriz. Gün içerisinde özellikle gece saatlerinde Twitter’ı etkin bir şekilde kullanıyorsanız, Gece Modu özelliği uygulama alışkanlıklarınızı önemli ölçüde kolaylaştıracaktır.

hamburger
Hamburger menü düzeni ise Twitter’da karşımıza çıkan bir diğer önemli yenilik olacak

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?