Ucuz ve uygun uçak bileti almanın incelikleri

5

Ucuz uçak bileti almak için bilet fiyatlarını karşılaştırıp en uygun havayolu şirketini seçebilirsiniz.

Seyahat etmeyi çok seviyorum ancak uygun uçak bileti bulmakta çok zorlanıyorum diyorsanız işte size birkaç ipucu: İyi uçuşlar!

Ucuz ve uygun uçak bileti almak için Ramazan Bayramı, tatil sezonunu beklemeden erken alım avantajını kaçırmayın. Aksi takdirde yoğunluk olacağı için bilet fiyatların karşılaştırmanız da pek işe yaramaz ve mecburen yüksek fiyattan alırsınız.

Bilet almadan önce Uçak bilet fiyatları karşılaştırması yapın, ucuz uçak bileti bulun, rezerve edin, satın alın. Yurtiçi ve yurtdışı ucuz uçak bileti bulmanın en kolay yolu erken bilet almak ve karşılaştırma yapmaktır.

Türkiye’den her yere uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp  ucuz uçak bileti bulmak için karşılaştırma sitelerin ziyaret edin.

Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında en uygun uçak bileti fiyatlarını sorgulayın. İster rezervasyon yaparak erken alın ister tüm havayollarını karşılaştırarak en ucuz uçak bileti fiyatlarını hemen bulabilirsiniz.

Uçak Bileti Kelimesinin ve Türevlerinin Sektörel Aranma Yoğunlukları

ucak-bileti-aramasi

SEO ROI (SEO Yatırım Getirisi)

Anahtar kelimelerde sıralamadaki konumunuza ve anahtar kelimenin aranma hacmine bakarak hangi sıradan ne kadar dönüşüm olduğunu görebilirsiniz.

Anahtar Kelimelerin Ortalama Aylık Ciro Getirisi

ucak-bileti-kazanclari

ucak-bileti-kazanclari2

SEO ve Adwords Değerlendirmesi

1.769.700 aylık arama hacmine göre Adwords üzerinden sağlanacak trafik oranına göre organik ile 1. sıradan elde edilecek ziyaretçi sayısı için ortalama 0,90 TL TBM üzerinden aşağıdaki maliyet oluşmaktadır.

7 Kelimedeki Arama Hacmi: 1.769.700

1. Sıra Tıklanma Sayısı (%36,4): 644.170 ziyaret

Ortalama TBM: 0,90 TL

SEO ile Eş Değer Ziyaretteki Adwords Maliyeti : 644.170 * 0,90 = 579.753 TL olmaktadır.

SEO ile doğrudan çalışılan kelimelerin dışında benzer kelimelerde de dolaylı performans artışı sağlanarak genel trafik daha büyük ölçüde artarken, Adwords çalışmalarında sadece hedeflenen kelimeler için geri dönüş elde edilmektedir.

Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin 10 kolay yol

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?