Ünlü Astrolog Nuray Sayarı bayıldı! Canlı Yayında Büyük Şok Yaşandı!

62

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı canlı yayında bayıldı. Beyaz TV’deki “Hayatta Her Şey Var” programına konuk olan Astrolog Nuray Sayarı canlı yayında burçlar hakkında yorum yaparken bir anda kendinden geçti. Ve bayıldı. Stüdyodaki ve ekran başındakilerin büyük panik yaşadığı işte o anlar;

Beyaz TV ekranlarında Nur Viral’in sunduğu Hayatta Her Şey Var programının bugünkü konuğu ünlü Astrolog Nuray Sayarı’ydı.

nuray_sayari_bayildi_hayatda_her_sey_var_h175996_68edc

Sayarı günlük burç yorumları yaptığı sırada bir anda bayıldı. Başta sunucu Nur Viral olmak üzere stüdyoda bulunanlar ve ekran başındaki izleyiciler şoke oldu.

Bu kötü olayın ardından reji hemen yayını kesti ve reklama girildi.

NURAY SAYARI KİMDİR?

nuray-sayari

Astrolog Nuray Sayarı, 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Kahireli olan 4 çocuklu bir ailenin en küçük kızıdır. Nuray sayar henüz 40 günlükken zatürre geçirmiş ve öldü olarak düşünülüp morga kaldırılmıştır.

astrolog-nuray-sayari-denizli-forum-camlik-a-geliyor-h

İlk,orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan astrolog, astroloji konusundaki eğitimini Kahire’de almış ve bu eğitimini 1991 yılında tamamlayarak astrolog olarak görev yapmaya başlamıştır.

1236852_620x410

Gençlik yılların bu yana metafizik konusuna ve doğa üstü güçlere karşı üstün bir ilgisi olan Sayarı, güçlü sezgisi sayesinde yaptığı önemli kehanetleri sayesinde Türkiye’nin tanınır bir isim olmuştur. Nuray Sayarı’nın astroloji ve tarot bilimi ile ilgilenmektedir. Günlük, aylık burç yorumları da yapan Nuray Sayarı, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmıştır.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?