Uzun Mesafe Uçuşlarınıza Yardımcı Ürünler

16

Uçak yolculuğu ne kadar rahat gözükse bile, biraz uzadığı taktirde bizi oldukça yoruyor. Uçağın dik koltukları, dar kemerleri bizi oldukça rahatsız edebilmektedir. İşte bu ürünler, sizi bütün o stresten uaklaştıracaktır. Bazıları da yolculukta sıkılmanızı engelleyecektir.

Bose Quiet Comfort 25 Kulaklıklar

Kesinlikle 747 motor yüksek sesi ve kabin gürültüsünü keser. Kulak üstü yastıkları rahattır. Ekonomi sınıfı dik koltuklarına kafanızı yaslasanı bile, bütün o kabinetin ortamına rağmen güel bir uyku geçirmenizi sağlar. Bunları aldığınızda, yanında özel bir uçak adaptörü gelecektir. Bu sayede, etraftaki gürültüyü engellemek için yüksek ses açıp müzik dinleyip kulaklarınıza hasar vermenize gerek kalmaz. Çünkü bir yandan sesleri kısar, bir yandan da güzel ses verir. Bunları Apple ve Samsung cihazları için alabilirsiniz. Kulaklıklar tek bir AAA pil kullanıyorlar (pilleri olmadan müzik dinleyebilirsiniz, fakat kulaklıkların gürültü engelleme yeteneğini kaybedecekleri için bazı yedek parçalar almayı unutmayın).

Bedtime Bliss Contoured Göz Maskesi

Bu maskenin standart göz maskesi arasındaki fark, kaldırılmış göz yastığının eklenmesidir. Dolayısıyla, materyali gözünüze yasladığınızda daha rahat etmeniz anlamına gelir. Velcro kayışı ayarlanabilir hale getiriyor ve kullanışlı bir küçük taşıyıcıya sahip. Açık olduğunda, tamamen ışığı keser.

2XU 24/7 Compression Çoraplar

Aussie spor giyim markası 2XU, egzersiz sonrası şişmeyi azaltmak ve iyileşmeye yardımcı olmak için kan akışını artırmaya yardımcı olan spor sıkıştırma dişlileri ile bilinir. 24 saat çorapları havaalanında, uzun bir uçuştan sonra elde edebileceğiniz şişlik ve kas yorgunluğunu azaltmak isteyen tıbbi kalitede çoraplara ihtiyacı olman herkes için satılmaktadır. Bunlar pamuk karışımıdır, bu nedenle daha nefes alabilen ve bazılarından daha serin olanlardır. Bir dizi renk kombinasyonunda erkek ve bayan modelleri vardır.

Avène Thermal Spring Water

Cildinizi gerçekten dinlendirir ve nemlendirir. Seyahat sırasında kullanılabilecek en güzel üründür. Güneş kızarıklığını engeller ve yüzünüzü yatıştırır. El bagajına sığdırabileceğini boyu vardır.

Knomo Knomad Air Fabric Portable Organiser

Knomo’nun zeki düzenleyicileri, bir yere teknoloji, tablet, akıllı telefon, kablolar ve taşınabilir pillerinizi hafif, ince bir klasöre sığdırmanızı sağlar. Popüler Knomad Air’in bu son tuval versiyonu, hantal bir durumda olmadığı sürece bir iPad Air de dahil olmak üzere 10 inçlik bir tablete sığdırabilir. Kartları, pasaportunuzu, anahtarlarınızı, kalemlerinizi ve hareket halindeyken, uçakta ve ötesinde kolaylıkla erişmeniz gereken her şeyi sığdırabilir. Çevreci ama geri dönüşümlü plastik şişelerden üretilmiş bir kumaş olan PET tuvalden üretilmiştir.

Travalo Milano Spray

En sevdiğiniz kokuyu boşaltmanızı sağlayan bir seyahat boyutunda atomizere yatırım yapın. Bu, gördüğümüz en zeki ve en etkili yöntemlerden biridir. Parfümünüzün üst ucunu sökün ve mekanizmayı milanonun alt kısmı ve pompa ile hizalayın. Sekiz rengi bulunuyor, klasik siyah ve turuncu renkleri çok popüler. El bagajınızda kolayca bulundurabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?