Vizyona Girmesi Sabırsızlıkla Beklenen 8 Yeni Film

23

Vizyona girmesi sabırsızlıkla ve heyacanla beklenen 10 yeni filmi yazımızda bulacaksınız. 2016 yılının sonlarında ve 2017 nin başlarında vizyona girecek bazı filmler seyircileri meraklandırıyor. Vizyona çok yakında girecek olan ve heyecanla beklenen yabancı ve Türk filmlerinin vizyon tarihlerini merak ediyor olabilirsiniz. İşte vizyon tarihi en çok merak edilen yabancı ve Türk filmleri.

1Hızlı ve Öfkeli 8

Aksiyon tutkunlarının merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 8 in ; yönetmenliğini F.Gary Gray yapıyor. Bu harika film Hızlı ve Öfkeli 8; 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek. Başrollerini ise Holywood’un efsane oyuncuları Vin Diesel ve Dwayne Johnson yapıyor.

2İkinci Şans

Başrollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı İkinci Şans filmi; 18 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek. Romantik ve dram türünde olacak filmin yönetmen koltuğunda ise Özcan Deniz var.

3İkimizin Yerine

Serenay Sarıkaya ve Nejat İşlerin başrollerini üstlendiği İkimizin Yerine Filmi; 21 Ekim 2016 tarihinde vizyona girecek. Yönetmeninin Umut Turagay olduğu İkiminiz Yerine filmi romantik seyircilere hitap ediyor.

4Bir Baba Hindu

Bir Sermiyan Midyat filmi olan Bir Baba Hindu; 30 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek.Başrollerde ise Sermiyan Midyat, Şafak Sezer, Burak Satıbol ve Füsun Demirel gibi ünlü oyuncular var.

5Çok Uzak Fazla Yakın

Yönetmen koltuğunda Türkan Derya Güven’in oturduğu Çok Uzak Fazla Yakın Filmi ; 23 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek. Başrollerinde güzel oyuncu Burcu Biricik, Özgün Çoban ve Kaan Yılmaz var.Romantik ve dram türündeki film seyircileri meraklandıracak gibi.

Çok Uzak Fazla Yakın filmi İki üniversiteli gencin tanışmalarının ardından yaşadıkları büyük aşkları ve iniş çıkışları seyirciyi derin duygulara sürükleyecek.

6Ekşi Elmalar

Bir Yılmaz Erdoğan filmi olan Ekşi Elmalar filminde ; Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden ve Şükran Ovalı başrollerde. 28 Ekim 2016 da vizyona girecek olan filmin yapımcılığını ise BKM üstleniyor.

7Doktor Strange

Scott Derrickson’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Doctor Strange; bir Marvel yapımı. Başrollerde ise Benedict Cumberbatch ve Chiwetel Ejiofor oynuyor. Bu  merakla beklenen film Doctor Strange; 4 Kasım 2016 da vizyona girecek.

8Çakallarla Dans 4

Murat Şeker’in yönetmen koltuğunda oturduğu film Çakallarla Dans 4 ; 25 Kasım 2016 ‘da vizyona girecek. Komedi türündeki filmin ise serinin diğer filmlerine renk katacağı düşünülüyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?