WhatsApp Görüntülü Konuşma Devri Başlıyor!

3

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp önemli bir yeniliğe daha imza atıyor. WhatsApp görüntülü görüşme için artık son hazırlıklar tamamlanıyor. Çok yakın bir gelecekte Android ve iOS’teki WhatsApp kullanıcılarına sunulacak.

WhatsApp’ın Android beta uygulamasını deneyen kullanıcılar, “Video Arama” seçeneğiyle karşılaştı, ancak arama yapıldığında bu özelliğin henüz çalışmadığı görülüyor.

whatsapp

Daha evvel gelen bilgiler ve bu yeni yayınlanan görüntüler, WhatsApp için güncellemenin çok yakın olduğunun habercisi.
whatsapp-uygulamalari

Ocak 2010 yılında hayatımıza giren ve her geçen gün büyüyerek kullanıcı sayısının 1 milyarı aştığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta yeni bir dönem başlamak üzere.

whatsapp

Android işletim sisteminde WhatsApp beta test programı kullanan bazı kullanıcılara video arama özelliği geldiği öğrenildi.

whatsapp

WhatsApp, test ettiği bu özelliği tüm kullanıcıları açtığı vakit hiç şüphesiz, görüntülü konuşma alanındaki en büyük rakipleri Skype, FaceTime, Hangouts ve Facebook Messenger için en büyük tehdit olacak. Diğer taraftan WhatsApp hali hazırda Facebook’un çatısı altında olacağı için görüntülü konuşma özelliğini Messenger ile birlikte domine edecek gibi görünüyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?