WhatsApp’ta Bu Tuzağa Sakın Düşmeyin!

4

Whatsapp Gold tuzağına dikkat! Dünyanın en yaygın mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta büyük tuzak! Dolandırıcılar şimdi de Whatsapp üzerinden kullanıcılara mesajlar atarak yüksek miktarlarda paralarını çalıyorlar.

whatsapp-gold

Dolandırıcıların yeni taktiği deşifre oldu!

whatsapp

Son zamanlarda WhatsApp’tan Gold versiyonuna geçiş yapın ve daha avantajlı bir şekilde uygulamayı kullanın mesajları gelebilir…  Sakın o tarz mesajlara tıklamayın. ve tuzağa düşmeyin!

whatsapp

Bilin ki telefonunuza gelen o mesajlara tıkladığınızda bütün kişisel bilgileriniz dolandırıcıların eline geçebilir!

whatsapp

Online alışverişlerde kredi kartı bilgilerinin alınması mümkün olurken bu tür durumlar da kişilerin mağdur duruma düşmesine neden oluyor.

whatsapp-uygulamalari

Son dönemlerde sıkça görülmeye başlanan WhatsApp mesajları ile ilgili açıklamalar yapılırken kişilerin bu tür mesajlara inanmaması gerektiği ve hiçbir şekilde bu mesajlardaki linklerin açılmaması gerektiğini belirtildi.

whatsappa-kota-yiyen-ozellik

Uzmanlar, kısa süre içerisinde çok hızlı bir şekilde yayılan bu mesajlara karşı kişilerin mesajı göndereni engellemesi ve bu kişiler ile görüşmemesi gerektiğini hatırlatıldı.

whatsapp-en-kalabalik-5inci-ulke-oldu

Arkadaş listenizden böyle bir mesaj geldiğinde kesinlikle herhangi bir uygulama yüklemesi yapmayarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?