Yine Şaşırtmadı! Cem yılmaz Hem Ödül Aldı Hem Gülme Krizine Soktu!

1

Cem yılmaz hem ödül aldı hem gülme krizine soktu! “Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri” sahiplerini buldu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, gecede ödül alan isimlerden oldu. Ödülü almak için sahneye çıkan Cem Yılmaz yaptığı esprilerle izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı.

sadri-alisik-103546ZE

21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gecesinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Gecede sinema ve tiyatro dalında toplam 27 ödül verildi.

1234011_620x410

Geceye komedyen Cem Yılmaz, damgasını vurdu.

sadri-alisik-odullerine-cem-yilmaz-damgasi

Önce Zafer Algöz’ün aldığı ödül için sahneye çıkan Cem Yılmaz, daha sonra İftarlık Gazoz filmindeki performansı ile ödüle ulaştı.

Cem Yılmaz, ödül törenine “İftarlık Gazoz” filmindeki rol arkadaşı Berat Efe Parlak’la gelen Cem Yılmaz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “İftarlık Gazoz” filminin çok beğenildiğini söyledi. Çocuk oyuncu Berat Efe Parlak’ın filmde emeğinin çok olduğuna değinen Yılmaz, “Sadri Alışık ödülleri köklü bir ödül olma yolunda ilerliyor. Uzun zaman oldu. Yalnızca aday olduğumda değil olmadığımda da törene gelmeye çalışıyorum. Alışık ailesiyle bir duygu bağımız var” dedi.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-05-03 09:39:39Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Gecede, dram dalında “Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu” ödülünün sahibi “Sarmaşık” filmindeki rolüyle Nadir Sarıbacak oldu. “Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu” ödülüne ise “Çekmeceler” filmindeki rolüyle Ece Dizdar layık görüldü.

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?