Zorunlu Doğu Görevi Sayılan İller

6468

Zorunlu doğu görevi sayılan şehirler; 40 Bin öğretmen ataması için, öğretmen adayları hangi bölgenin ilin ya da ilçenin zorunlu hizmet bölgesi sayıldığını ve 2010 yılında çıkarılan yönetmeliğe göre okul bazında zorunlu hizmet olup olmadığını ya da kaç puan verildiğini merak etmekte. Bizde bunun için araştırma yaptık ve size, zorunlu hizmet okullarının hangi illerde olduğu ve hangi bölgelerin hangi derecelerde olduğunu araştırdık.

İşte M.E.B. tarafından atanan öğretmenlerin zorunlu hizmet bölgeleri..

Meb Zorunlu Hizmet Bölgeleri

Milli eğitim bakanlığı zorunlu hizmete tabi okulların listesini açıkladı.40 bin öğretmen atamasında, Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı atama yapılacak okullar listesinde, sadece hizmet bölgesi yer almaktaydı. Hizmet alanı bilgisi ise yoktu, bu nedenle de hangi okulun zorunlu hizmete tabi olmadığı bilinemiyordu. MEB, 40 bin öğretmen atamasında yer alan okulların “hizmet alanı” bilgisini yayımladı.

Zorunlu Hizmet Okulları Listesi

ZORUNLU HİZMET BÖLGELERİ

zorunlu-gorev-listesi

Başlıklar :
doğu görevi sayılan iller ve ilçeler 2016, sark gorevi sayilan iller, doğu görevi sayılan yerler, doğu görevi illeri, doğu görevi olarak geçen yerler, doğu sayılan iller, doğu görevi olan iller, dogu gorevi sayilan iller, şark görevi illeri, askerlikte doğu görevi sayılan iller, doğu görevi sayılan iller ve ilçeler 2015, öğretmenlikte doğu görevi sayılan yerler

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?